×
امروز سه شنبه, 01 خرداد,1403 - Tuesday, 21 May,2024
پنجشنبه, 03 اسفند,1402

رئیس کمیسیون صنعت در بازدید از هجدهمین نمایشگاه صنایع ساختمانی و لوازم جانبی؛

ایجاد ارتباط، صادرات، نوآوری، بهبود کیفیت و... ثمره این نمایشگاه‌هاست

سایز متن

رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی سنندج که به همراه دبیر و هیأتی از این کمیسیون از هجدهمین نمایشگاه صنایع ساختمانی و لوازم جانبی آن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان کردستان حضور یافت ضمن بازدید از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه و دیدار با تولیدکنندگان، صنعتگران و افراد حاضر در این نمایشگاه گفت: برگزاری نمایشگاه صنایع ساختمانی و لوازم جانبی در همه جا اهمیت زیادی دارد اما این اهمیت در استان کردستان چشمگیرتر است؛ زیرا این نمایشگاه‌ها فرصتی فراهم می‌کنند تا تولیدکنندگان و تاجران ارتبا

رئیس کمیسیون صنعت در بازدید از هجدهمین نمایشگاه صنایع ساختمانی و لوازم جانبی؛

ایجاد ارتباط، صادرات، نوآوری، بهبود کیفیت و... ثمره‌ی برگزاری این قبیل نمایشگاه‌ها است


رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی سنندج که به همراه دبیر و هیأتی از این کمیسیون از هجدهمین نمایشگاه صنایع ساختمانی و لوازم جانبی آن در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی استان کردستان حضور یافت ضمن بازدید از غرفه‌های مختلف این نمایشگاه و دیدار با تولیدکنندگان، صنعتگران و افراد حاضر در این نمایشگاه گفت: برگزاری نمایشگاه صنایع ساختمانی و لوازم جانبی در همه جا اهمیت زیادی دارد اما این اهمیت در استان کردستان چشمگیرتر است؛ زیرا این نمایشگاه‌ها فرصتی فراهم می‌کنند تا تولیدکنندگان و تاجران ارتباطات تجاری بیشتری برقرار کنند که با توجه به مرزی بودن و داشتن دو مرز رسمی در استان این ارتباطات می‌تواند با اقلیم کردستان ایجاد و موجبات صادرات را بیشتر و بهتر فراهم کند.
عابدین حمیدی ادامه داد: این رویدادها فرصت مناسبی برای آشنایی با نوآوری‌ها، تکنولوژی‌های جدید و ارتقاء کیفیت محصولات محلی و ملی فراهم می‌سازند.
وی گفت: برگزاری نمایشگاه‌های صنایع ساختمانی و لوازم جانبی در استان کردستان به توسعه اقتصاد منطقه کمک می‌کند، زیرا این رویدادها با جذب بازدیدکنندگان و تجار از داخل و خارج استان، اشتغال و درآمد بیشتری برای افراد و کسب‌وکارهای محلی ایجاد می‌کنند. حمیدی افزایش همکاری‌های تجاری و فنی بین صنعتگران محلی و بین‌المللی را دستاورد مهم این قبیل نمایشگاه‌ها دنست و اذعان کرد: برپایی نمایشگاه صنایع ساختمانی به بهبود استانداردها و کیفیت ساخت و سازها در منطقه کمک می‌کند علاوه بر این، نمایشگاه‌های صنایع ساختمانی به عنوان یک فرصت استراتژیک برای تبلیغات و بازاریابی محصولات جدید به شمار می‌آیند.
وی تصریح کرد: این رویدادها فرصت مناسبی برای شناسایی نیازها و تقاضاهای بازار است و ارتباط مستقیم با مشتریان را موجب می‌شود همچنین، این نمایشگاه‌ها امکان انتقال دانش فنی و تجربیات موفق بین صنعتگران و تاجران فراهم می‌کنند که نتیجه آن توسعه و بهبود عملکرد صنعت ساختمانی در استان است.
رئیس کمیسیون صنعت اتاق بازرگانی صنایع معادن و کشاورزی سنندج ادامه داد: این نمایشگاه‌ها به ویژه به تبلیغ و پیشرفت فناوری‌های پایدار و سازگار با محیط‌زیست می‌پردازند و ارتقاء نگرش‌ها به ساخت و سازهای هوشمند و مواد ساختمانی دوستدار محیط به منظور حفظ منابع طبیعی و کاهش اثرات منفی بر محیط‌زیست، از دیگر دلایل اهمیت این نمایشگاه‌هاست.
 وی ترویج فناوری‌های نوین را از دیگر ویژگی‌های نمایشگاه دانست و گفت: افزایش پایداری و بهره‌وری در صنعت ساخت و ساز ثمره‌ی مهم نمایشگاه صنایع ساختمانی است تا با این صنعت با چالش‌های محیطی به بهترین شکل ممکن برخورد کند.
وی به اهمیت برندسازی اشاره و خاطرنشان کرد: این رویدادها به تبلیغ و توسعه برندهای محلی کمک کرده و قابلیت رقابت بین‌المللی را تقویت نموده و در نتیجه، تأثیر مستقیم بر ارتقاء صادرات دارند.
گفت است هجدهمین نمایشگاه صنایع ساختمانی و لوازم جانبی آن با حضور ۸ واحد تولیدی از کردستان و ۳۰ واحد تولیدی از ۷ استان کشور در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی کردستان شامگاه سه‌شنبه اول اسفند 1402 افتتاح شد تا چهارم این ماه ادامه دارد.

برچسب ها :
خبر
پنجشنبه, 03 اسفند,1402
کد خبر :
6322
تاریخ انتشار :
پنجشنبه, 03 اسفند,1402
تعداد مشاهده :
77
زمان تقریبی مطالعه :
۵ دقیقه
دسته اخبار : تجارت بازرگانی

تصاویر این خبر


سایر مطالب


رویدادها

جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای اقتصاد

سامانه جامع آموزش
سامانه ایمیل اتاق
سامانه نشریات
سامانه رادیو مجازی
نظرسنجی
ارتباط با ما