×
امروز پنجشنبه, 03 اسفند,1402 - Thursday, 22 February,2024
چهار شنبه, 12 بهمن,1401

تجلیل اتاق بازرگانی سنندج از رکورد شکن گینس

ورزش یکی از اهرم¬های مقابله با آسیب¬های اجتماعی است

سایز متن

مراسم تجلیل از رکوردشکن گینس با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کردستان و اعضاء هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج برگزار شد.

تجلیل اتاق بازرگانی سنندج از رکورد شکن گینس

مراسم تجلیل از رکوردشکن گینس با حضور معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کردستان و اعضاء هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی سنندج برگزار شد.

ورزش یکی از اهرم­های مقابله با آسیب­های اجتماعی است

رئیس اتاق بازرگانی سنندج با اشاره به حمایت مستمر این نهاد برای حمایت از ورزش استان گفت: ورزش یکی از اهرم­های مقابله با آسیب­های اجتماعی است و همه لایه­های جامعه اعم از دولتی و غیر دولتی باید وارد میدان حمایت از ورزش و ورزشکاران موفق شوند.

سید کمال حسینی افزود: بسیاری از ورزشکاران مستعد کردستانی به علت فقر مالی موفق به کسب جایگاه واقعی خود نشده و در نیمه راه کار را تعطیل می­کنند که نیاز دارد تا تشکیلات حمایتی ویژه برای پایان دادن به این وضعیت شکل گیرد.

وی تصریح کرد: اتاق بازرگانی مسئولیت اجتماعی برای خود تعریف کرده که یکی از حوزه­های آن ورزش است و تا کنون در این راستا کارنامه متنوع و موفقی داریم.

حسینی ضمن اظهار خوشحالی از موفقیت­های ورزشی مهران نیازی آمادگی اتاق بازرگانی برای حمایت و تجلیل از ورزشکاران و قهرمانان را اعلام کرد.

در این مدت موفق به شکستن 2 رکورد شدم

قهرمان کردستانی رکورد شکن گینس با اشاره به روند برگزاری رکورد شکنی مذکور گفت: مهران نیازی متولد شهر سنندج هستم که 10 سال سابقه فعالیت در رشته کاراته را داشته و از چند سال قبل برنامه شکستن رکوردهای ورزشی گینس را برنامه ریزی کرده و تمرین­های مربوطه را زیر نظر اساتید ورزشی شروع کردم.

مهران نیازی افزود: در این مدت موفق به شکستن 2 رکورد شدم که اولی مربوط به رشته مشت زنی بود به طوری که توانستم رکورد طولانی ترین زمان مشت زنی را با 56 ساعت در سال 2019 بشکنم، دومین مورد برمی­گردد به سریعترین مشت زنی که در مدت 60 ثاینه 414 بار کیسه بوکس را بزنم.

وی تصریح کرد: در اینجا تشکر خود را از همه حامیان خود به ویژه مدیریت فروشگاه رفاه سنندج و آقای دکتر اعظمی معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل کردستان اعلام کنم.

شکستن رکورد توسط آقای مهران نیازی حرکتی بزرگ برای هویت ورزش کردستان بود

رئیس فروشگاه رفاه سنندج با اعلام آمادگی این بنگاه اقتصادی برای حمایت از ورزش کردستان گفت: ورزشکاران کردستانی نیاز به حمایت مالی همه فعالان و واحدهای اقتصادی بخش خصوصی دارند تا این حوزه به رشد و تعالی حرفه­ای برسد، که فروشگاه رفاه برنامه­ای خاص برای حمایت از ورزش و قهرمانان ورزشی داشته و تا کنون توانسته خدمات متنوعی در این راستا ارائه دهد.

مهدوی خاطر نشان کرد: شکستن رکورد توسط آقای مهران نیازی حرکتی بزرگ برای هویت و افتخار ورزش کردستان بود و این را یاد آور شوم که چندین کشور از این قهرمان ورزشی درخواست کردند تا این رکورد شکنی ها را برای آنها ثبت کند اما عشق میهن دوستی مانع پاسخگوئی به این درخواست­ها شد.

معاون اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل کردستان با تاکید بر ضرورت حمایت از ورزش و قهرمانان ورزشی توسط بخش خصوصی گفت: ورزشکاران سرمایه­های فرهنگی و اجتماعی کشور هستند و باید مورد حمایت قرار گیرند تا جامعه روند تعالی اخلاقی و فرهنگی را با سرعت و موفقیت طی کند.

دکتر رضا اعظمی افزود: در اینجا جا دارد از برخی واحدهای اقتصادی و تولیدی کردستان گله­مند باشیم زیرا توانایی حمایت مالی بالائی دارند اما به این رسالت خود عمل نمی­کنند و باید مدیریت ارشد استان برای پای کار آوردن آنها برنامه ریزی کند.

وی در ادامه اظهار کرد: مردم کردستان در ردیف مشهورترین­های عرصه امور خیر و حمایت­های نیکوکارانه هستند به طوری که بیشترین موقوفات کشور متعلق به این استان است اما جا دارد تا خیران کردستانی وارد عرصه حمایت از ورزشکاران هم شوند.

اعظمی اعلام کرد: معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری کل کردستان کارگروه حمایت از نیازمندان، فرهیختگان و ورزشکاران را تشکیل داده و از همه نهادهای مرتبط با امور خیریه و حمایتی دعوت می­کنم تا ما را در ادامه راه یاری دهند.

در این مراسم اتاق بازرگانی سنندج با اهداء لوح تقدیر و هدیه نقدی از مهران نیازی تجلیل کرد.

برچسب ها :
خبر
چهار شنبه, 12 بهمن,1401
کد خبر :
1212
تاریخ انتشار :
چهار شنبه, 12 بهمن,1401
تعداد مشاهده :
256
زمان تقریبی مطالعه :
۵ دقیقه
دسته اخبار : تجارت بازرگانی

تصاویر این خبر


سایر مطالب


رویدادها

جدیدترین اخبار و رویدادهای دنیای اقتصاد

سامانه جامع آموزش
سامانه ایمیل اتاق
سامانه نشریات
سامانه رادیو مجازی
نظرسنجی
ارتباط با ما